پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- دانشکده ها
برگزاری دومین دوره آموزشی کوتاه‌مدت حرفه‌ای درمان‌های غیردارویی مصرف مواد مخدر (MMT) در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۸ | 
روابط عمومی  دانشگاه علوم پزشکی ایران: دومین دوره آموزشی کوتاه‌مدت حرفه‌ای درمان‌های غیردارویی مصرف مواد مخدر (MMT) در سال جاری ویژه روانشناسان در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان از تاریخ 4 لغایت 15 شهریور 1396 در حال برگزاری می باشد.
دکتر محمد باقر صابری زفرقندی مدیر گروه اعتیاد دانشگاه و دبیر علمی دوره‌های مذکور، در ادامه برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت حرفه‌ای درمان‌های مصرف مواد ویژه پزشکان و روانشناسان اظهار داشت: دوره‌های مذکور در ماه‌های آبان، دی و اسفند سالجاری نیز برگزار خواهد شد.
از آنجایی‌که گذراندن این دوره‌ها فرصت مناسبی است برای روانشناسانی که می‌خواهند در مراکز درمان با داروهای آکونیست (MMT) فعالیت نمایند، لذا برای شرکت در این دروه ها عضویت در سامانه آموزش مداوم پزشکی برای امتیاز بازآموزی الزامی است.
قابل ذکر است که دوره‌های مشابه ویژه پزشکان نیز در ماه‌های مهر، آذر و بهمن سالجاری برگزار خواهد شد. برای پزشکان محترم نیز که موفق به گذراندن دوره‌ها شوند، علاوه بر مجوز فعالیت در مراکز درمان با آکونیست (MMT) 25 امتیاز بازآموزی نیز در نظر گرفته شده است.
داوطلبین محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانندبا شماره 66512858-021 تماس حاصل نمایند.

  
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31235.54198.fa
برگشت به اصل مطلب